środa, 23 grudnia 2009

Na Święta!

Zgodnie z obietnicą, wrzucam AKTUALNĄ kartkę z życzeniami Radosnych Świąt i Dobrego Nowego 2010 Roku!
Kochani, trzymajcie się ciepło i nie schodźcie ze szlaku prowadzącego do celu i do spełnienia marzeń:)


4 komentarze:

 1. Również wszystkiego najlepszego na Święta i Nowy Rok! :)

  Tak przy okazji - już o tym chyba ktoś pisał wcześniej ale Twoje grafiki wyglądają jakby były wyjęte z animacji. Pełen profesjonalizm. Pamiętam Twój komiks z Paradoxu i chyba z Czasu Komiksu (ale co do tego drugiego głowy nie dam bo to dawno było a teraz nie mam jak sprawdzić) i widać jaka ewolucja nastąpiła od tego czasu.

  Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. @Pharas - Kris ostatnio głównie z animacją ma do czynienia, przesiąkł tą stylistyką i faktycznie, chyba bardzo korzystnie to wpływa na jego styl.
  @Kris - Szlag ma ogromny potencjał, nawet kartka świąteczna z tą postacią przestaje być banalna i pokazuje jakieś inne tło. Jeżeli nadal się zastanawiasz, na czym się skupić to moją opinię właśnie dostałeś.
  Wesołych Świąt i Gwiazdora/Mikołaja z dużym workiem i realizacji wszystkich planów! Pozdrowienia dla Zuzi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Najlepszego życzę. Spokojnych i Wesołych Świąt Krzysiu, dla Ciebie i rodzinki:P

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki Chłopaki (już jakbym słyszał dzwoneczki u sań "szczodrego brodacza")!
  Pharas: Andrzej już częściowo za mnie skomentował Twój wpis. Od siebie tylko dodam, że na początek Nowego Roku powolutku szykuję niespodziankę dla wszystkich, którym przypadł do gustu SZLAG. Może też będę w końcu mógł uchylić rąbka tajemnicy, co do swojego filmowego projektu i zaprezentować trochę materiałów z tego tematu, który mam nadzieję, będzie miał także swój wątek komiksowy. Dziękuję za komplementy odnośnie mojej twórczej ewolucji (miło czytać takie słowa) i pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń