poniedziałek, 25 czerwca 2012

BFK2012 + TSCG 006

Za niespełna tydzień Bałtycki Festiwal Komiksu 2012!


A już dziś, z serii Typów Spod Ciemnej Gwiazdy, Paszczak Bioderkowiec, na pohybel wszystkim, którzy podcinają nam skrzydła!7 komentarzy:

 1. Napiszę to po raz kolejny- fajne te Twoje mazy. A skoro już dajesz zajaweczkę BFK, to pytanie z mojej strony- będziesz? Chyba daleko nie masz :) Bo ja się ciągle waham, chociaż jak znajdę nocleg to raczej będę...

  Aha- a co z Szlagiem?

  OdpowiedzUsuń
 2. Kapitanie, dzięki za dobre słowo. Daję "zajaweczkę BFK", bo w końcu to impreza komiksowa, która odbywa się w moim mieście i którą darzę sporą sympatią:) Terminowo nakłada mi się kilka spraw, ale postanowiłem zajrzeć choć na parę chwil, więc, mam nadzieję, do zobaczyska:)

  OdpowiedzUsuń
 3. A Szlag czeka w blokach startowych na pojawienie się w Awanturze 2.0. Publikacja planowana na jesień (MFKiG), więc jeszcze troszkę czasu.

  OdpowiedzUsuń
 4. No to niech go Szlag! A jakieś inne komiksowe plany, bo wiesz... szkicyki, szkicykami, a dymków w tym nie widać! Chyba, że robisz coś co na razie jest TOP SECRET...

  OdpowiedzUsuń
 5. Pracuję nad komiksem, ale to, póki co, tajemnica, więc na razie będą...szkicyki:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Coś się kaszani na stronie Polskiego Busa, ale jak tylko uda mi się zaklepać bilet, to słowo ciałem się stanie i zobaczymy się w Gdańsku!

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnie, zatem do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń