wtorek, 26 marca 2013

Jest AWANTURA 2.0

Na tegorocznej Bydgoskiej Sobocie z Komiksem wreszcie ukazała się AWANTURA 2.0, rocznicowe wydanie specjalne magazynu komiksowego, które Studio Komiks Polski wydawało ponad 20 lat temu. Wyszło bardzo fajnie, wydawcy i bydgoska drukarnia wykonali fantastyczną robotę (Wielkie Dzięki!). Teraz już tylko od kochanych czytelników zależy, czy będzie to tylko jednorazowy występ.

Poniżej fotki (Dzięki, Marcinie!) ze spotkania z niektórymi twórcami A2.0, od lewej siedzą: Michał Śledziu Śledziński, Bartek Graphicus Kuczyński, Maciej Jasiński, Jacek Michalski, Andrzej Janicki, ja i Mateusz TeO Trąbiński. Trochę zdjęć z imprezy znajdziecie także tu.
8 komentarzy:

 1. Super było się spotkać Krzychu i to jeszcze przy takiej okazji! A 2.0 przeczytana i jak już pisałem na facebooku wydawcy- pozostawia niedosyt. Po prostu chce się więcej! Dlatego trzymam kciuki za to, żeby może jakoś to "ucyklicznić". No i gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdeczne dzięki (także za spotkanie i prezent)!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czekam niecierpliwie na swoj egzemplarz!:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Awantura 2.0 wygląda super :) I jest nadzieja na ciąg dalszy :)
  @ AHS - Twój egzemplarz przeszedł przez moje łapki, coś tam namazałem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A dzieki serdeczne Andrzeju!:D Dostalam info takie tylko pobiezne od Michala, wiec dobrze wiedziec ze bede miala tam Twoj odreczny rysunek!:D Musze uzbroic sie w cierpliwosc:):):)

  OdpowiedzUsuń
 6. :) Sorki nie rysunek, ale coś tam jest :)

  OdpowiedzUsuń
 7. a właśnie, muszę dzisiaj ogarnąć wysyłkę do Anki :P

  OdpowiedzUsuń