środa, 14 kwietnia 2010

Szef Szlaga?

Na blogu "SZLAG!" pojawiła się 3 strona komiksu. Przy okazji jeszcze raz serdeczne dzięki za rozpropagowanie tytułu (nie spodziewałem się aż tak pozytywnych gestów i przychylnego odbioru od Komiksowej Braci) m.in. Redaktorom Kolorowych Zeszytów oraz Jaszczowi i BBII, którzy umieścili banerek na swoich blogach, i Wszystkim Tym, których nie zdołałem do tej pory wypatrzeć w SIECI.
Poniżej wrzucam "rycinę" przedstawiającą typa, który może jest zwierzchnikiem kogoś takiego jak Szlag i kogo ludzie zawsze mogą bezpiecznie obwinić za wszystkie nieszczęścia, które ich spotykają. Pozdrawiam!

Zwój z dobrze zachowanym rysunkiem znaleziono oczywiście w jaskiniach Kumran;)

7 komentarzy:

 1. Czy ten gromowładny Szef faktycznie pojawi się w Szlagu, czy tylko tak sobie wyciągnąłeś gościa z archiwum?

  OdpowiedzUsuń
 2. Andrzej: ta grafika wbrew pozorom jest bardzo świeża i narysowana przy okazji tworzenia Szlaga. Sądzę, że wątek "szefa" pojawi się w komiksie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubie takie etniczne motywy, bardzo fajnie sie prezentuje:) Ciekawe jak zostanie wcielony w komiks, moze to on tak brutalnie obudzil glownego bohatera:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ssselena: dziękuję. Jednak Szlaga budzi inny harcownik, ale nie chcę tutaj zdradzać szczegółów, bo to się wyjaśni w komiksie już... niebawem;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cała przyjemność po mojej stronie. Trzeba promować dobry komiks wszelkimi dostępnymi środkami:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jaszczu: dziękuję za kredyt zaufania z Twojej strony, w końcu reklamujesz komiks "w ciemno", a to odważny krok, dla mnie podwójnie istotny, bo praktycznie się nie znamy. Wszystkiego Dobrego!

  OdpowiedzUsuń